logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

TECHNOLOGIE

Strona: 1 | 2

NITHYA – rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić

Kolagen to materiał, z którego powstaje młodość. Jest niezbędnym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej i jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Po 25 roku życia nasz organizm traci zdolność do jego naturalnej produkcji, dlatego skóra przestaje być młodzieńczo jędrna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Na szczęście jest sposób na to, aby jednocześnie odmłodzić skórę jak i stymulować ją do ponownej produkcji kolagenu i to zarówno w obrębie twarzy jak i innych części ciała.

2017-09-27

BEZDECH SENNY. BADANIE DIAGNOSTYCZNE W DOMU.

Na temat bezdechu sennego jest ostatnio coraz więcej informacji. Jeszcze do niedawna w świadomości publicznej pojęcie to funkcjonowało bardzo niszowo. Dziś mówi się o tym coraz głośniej, a pacjenci są coraz bardziej świadomi istnienia i potrzeby diagnozowania tej choroby.
2016-05-18

KOMÓRKI MACIERZYSTE Z POROŻA JELENIA PRZYSPIESZAJĄ GOJENIE RAN, ODMŁADZAJĄ SKÓRĘ I LECZĄ STANY ZAPALNE

Komórki macierzyste z poroża jelenia mogą zrewolucjonizować medycynę i kosmetologię. Odznaczają się one niespotykanymi właściwościami regeneracyjnymi, które można wykorzystać m.in. do leczenia oparzeń, stymulacji porostu włosów oraz regeneracji rogówki oka. Na rynku są już dostępne dermokosmetyki na bazie homogenatu z porożogennych komórek macierzystych, w planach są badania nad lekami regenerującymi rdzeń kręgowy i serce.
2016-03-14

OPASKA OPIEKUN SIDLY CARE

SiDLY Care to pierwsze na rynku telemedycznym urządzenie umożliwiające zdalną opiekę medyczną. Stworzone z potrzeby serca do opieki nad ukochaną babcią, a teraz udostępnione dla wszystkich.

2015-12-07

TELEMEDYCYNA: TU I TERAZ

Rozwiązania telemedyczne w różnych dziedzinach medycyny funkcjonują na rynku polskim już od kilkunastu lat. Powstawały i powstają coraz to doskonalsze, mniejsze i tańsze urządzenia diagnostyczne, które nie sprawiają praktycznie żadnych problemów z obsługą zarówno pacjentom, jak i lekarzom.
2015-09-24

PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

XI edycja konkursu na najlepsze i najbardziej bezpieczne produkty stosowane w dermatologii estetycznej.
2015-09-09

MEDYCYNA POD ZNAKIEM URZĄDZEŃ WEARABLE

Jako innowacyjna dziedzina nauki, telemedycyna pozwala na tworzenie urządzeń wearable, które w środowisku medycznym mogą stać się wyznacznikiem nowoczesnej opieki zdrowotnej. Pozwalają wspierać osoby w codziennych czynnościach, łącząc w sobie dyskrecję, wygodę oraz niezawodność działania.
2015-09-08

CEFALY - NOWA METODA LECZENIA BÓLÓW GŁOWY

Cefaly to metoda leczenia uporczywych bólów głowy o różnym podłożu, takich jak: zwykła migrena, przewlekła migrena, migrena epizodyczna, migrena z aurą, oczna, menstruacyjna, przedni napięciowy ból głowy, tylny napięciowy ból głowy, przewlekły ból głowy i neuralgia potyliczna.
2015-03-02

JAKA BYŁA MEDYCYNA I FARMACJA W 2014 ROKU

Koniec roku to wielki czas podsumowań – specjaliści z poszczególnych branż zbierają informacje o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim roku i opracowują prognozy na kolejne dwanaście miesięcy. Przyjrzyjmy się zatem branżom medycznej i farmaceutycznej – jakie były w 2014 roku?
2015-01-20
Strona: 1 | 2
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt