logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

TECHNOLOGIE

Strona: 1 | 2

POLISH EXPERT SUMMIT MERZ AESTHETICS

10 września 2018 roku w PKIN w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja naukowa pod hasłem „Polish Expert Summit Merz Aesthetics”, organizowana przez Urgo Aesthetics.

2018-09-19

Nowość na rynku medycyny estetycznej – Sunekos® 200 i 1200

Na polskim rynku medycyny estetycznej pojawiła się nowość – system regeneracji macierzy pozakomórkowej (ECM) stosowany w procesie biogenezy skóry Sunekos®, dystrybuowany przez firmę Beauty Derm Aesthetic. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

2018-03-01

NITHYA – rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić

Kolagen to materiał, z którego powstaje młodość. Jest niezbędnym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej i jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Po 25 roku życia nasz organizm traci zdolność do jego naturalnej produkcji, dlatego skóra przestaje być młodzieńczo jędrna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Na szczęście jest sposób na to, aby jednocześnie odmłodzić skórę jak i stymulować ją do ponownej produkcji kolagenu i to zarówno w obrębie twarzy jak i innych części ciała.

2017-09-27

BEZDECH SENNY. BADANIE DIAGNOSTYCZNE W DOMU.

Na temat bezdechu sennego jest ostatnio coraz więcej informacji. Jeszcze do niedawna w świadomości publicznej pojęcie to funkcjonowało bardzo niszowo. Dziś mówi się o tym coraz głośniej, a pacjenci są coraz bardziej świadomi istnienia i potrzeby diagnozowania tej choroby.
2016-05-18

KOMÓRKI MACIERZYSTE Z POROŻA JELENIA PRZYSPIESZAJĄ GOJENIE RAN, ODMŁADZAJĄ SKÓRĘ I LECZĄ STANY ZAPALNE

Komórki macierzyste z poroża jelenia mogą zrewolucjonizować medycynę i kosmetologię. Odznaczają się one niespotykanymi właściwościami regeneracyjnymi, które można wykorzystać m.in. do leczenia oparzeń, stymulacji porostu włosów oraz regeneracji rogówki oka. Na rynku są już dostępne dermokosmetyki na bazie homogenatu z porożogennych komórek macierzystych, w planach są badania nad lekami regenerującymi rdzeń kręgowy i serce.
2016-03-14

OPASKA OPIEKUN SIDLY CARE

SiDLY Care to pierwsze na rynku telemedycznym urządzenie umożliwiające zdalną opiekę medyczną. Stworzone z potrzeby serca do opieki nad ukochaną babcią, a teraz udostępnione dla wszystkich.

2015-12-07

TELEMEDYCYNA: TU I TERAZ

Rozwiązania telemedyczne w różnych dziedzinach medycyny funkcjonują na rynku polskim już od kilkunastu lat. Powstawały i powstają coraz to doskonalsze, mniejsze i tańsze urządzenia diagnostyczne, które nie sprawiają praktycznie żadnych problemów z obsługą zarówno pacjentom, jak i lekarzom.
2015-09-24

PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

XI edycja konkursu na najlepsze i najbardziej bezpieczne produkty stosowane w dermatologii estetycznej.
2015-09-09

MEDYCYNA POD ZNAKIEM URZĄDZEŃ WEARABLE

Jako innowacyjna dziedzina nauki, telemedycyna pozwala na tworzenie urządzeń wearable, które w środowisku medycznym mogą stać się wyznacznikiem nowoczesnej opieki zdrowotnej. Pozwalają wspierać osoby w codziennych czynnościach, łącząc w sobie dyskrecję, wygodę oraz niezawodność działania.
2015-09-08
Strona: 1 | 2
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt