logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

TECHNOLOGIE

Strona: 1 | 2

CEFALY - NOWA METODA LECZENIA BÓLÓW GŁOWY

Cefaly to metoda leczenia uporczywych bólów głowy o różnym podłożu, takich jak: zwykła migrena, przewlekła migrena, migrena epizodyczna, migrena z aurą, oczna, menstruacyjna, przedni napięciowy ból głowy, tylny napięciowy ból głowy, przewlekły ból głowy i neuralgia potyliczna.
2015-03-02

JAKA BYŁA MEDYCYNA I FARMACJA W 2014 ROKU

Koniec roku to wielki czas podsumowań – specjaliści z poszczególnych branż zbierają informacje o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim roku i opracowują prognozy na kolejne dwanaście miesięcy. Przyjrzyjmy się zatem branżom medycznej i farmaceutycznej – jakie były w 2014 roku?
2015-01-20

ELEKTRONICZNA REWOLUCJA W OCHRONIE ZDROWIA

Elektroniczne recepty, skierowania i wgląd w historię choroby online – to część udogodnień, które mają stać się standardem w polskiej służbie zdrowia, począwszy od 2015 r.
2014-08-12

Kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe rewitalizują skórę i spowalniają procesy starzenia

Spowolnienie procesów starzenia się skóry i podkreślenie naturalnego piękna to główne cele współczesnej medycyny estetycznej. W modzie jest naturalna twarz, nie zdradzająca oznak interwencji dermatologa estetycznego. Aby osiągnąć ten efekt, lekarze medycyny estetycznej coraz chętniej sięgają po terapie bazujące na zdolnościach regeneracyjnych ludzkiego organizmu.
2014-06-04

Zabiegi kriolipolizy usuną nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc trudnych do wymodelowania

Metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą zabiegów kriolipolizy może wymodelować sylwetkę nawet w miesiąc. Polecana jest ona szczególnie na miejsca trudne, nad którymi trzeba długo pracować za pomocą ćwiczeń i diety m.in.: na brzuch, uda czy pośladki. Kriolipoliza zwalcza też cellulit. W odróżnieniu od powszechnie znanej liposukcji, jest zabiegiem niechirurgicznym, bez efektów ubocznych.
2014-04-10
Strona: 1 | 2
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt