logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE ZAINWESTOWAŁ W ZARZĄDZANIE APARATURĄ

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE ZAINWESTOWAŁ W ZARZĄDZANIE APARATURĄ

Efektywne zarządzanie aparaturą medyczną, kontrola terminów, budowanie kompletnej historii serwisowej – to główne zalety systemu Appmedica, jaki właśnie wprowadził największy polski szpital - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, posiadający 31 specjalistycznych klinik i 60 poradni. Zainstalowany program to narzędzie klasy CMMS (Computerised Maintenance Management Systems), które sprawować będzie pieczę nad wielotysięcznym parkiem aparaturowym.

Program Appmedica zainstalowany w największym z polskich szpitali pozwala w trybie online koordynować aparaturę, planować czynności serwisowe oraz zarządzać kosztami. Szpital liczy na oszczędności zarówno w zakresie kosztów serwisu sprzętu, jak i czasu pracy personelu. Program umożliwia ewidencję prac z rozdzieleniem na prace serwisu zewnętrznego i wewnętrznego. Szpital Uniwersytecki w Krakowie potrzebował programu, który ułatwi w tak dużym ośrodku koordynowanie czynności związanych z eksploatacją sprzętu. W wielu placówkach, zarówno prywatnych, jak i państwowych, często jest to problem, generujący niepotrzebne straty - wyjaśnia Maciej Szandar, Dyrektor Appmedica - Inwestycja rozpoczęła się pod koniec 2016 r., a zakończyła w lutym br. Chcemy, aby Appmedica stanowiła dla dyrekcji szpitala cenne źródło wiedzy, które pomoże podejmować strategiczne decyzje związane z zakupem i serwisowaniem aparatury - dodaje.

Oprogramowanie wdrożone w Szpitalu Uniwersyteckim dotyczy zarządzania parkiem aparatury medycznej pod kątem serwisowania i zgłaszania awarii online. Umożliwia także bardziej szczegółową sprawozdawczość, generowanie wniosków zakupowych i ocenę firm serwisowych.

 


X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt