logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

Premiera spektaklu Come Together w Teatrze Studio

Premiera spektaklu Come Together w Teatrze Studio

26 lutego odbędzie się premiera spektaklu Come Together w Teatrze Studio w Warszawie.

Come Together to opowieść o ciągłym, niezbędnym oszukiwaniu się, że się jednoczymy. Pojawią się w niej wątki autobiograficzne, fragment interakcji z widzem, historia piosenki Come Together, a także opowieści o paru rajskich wyspach i paru ludach, o których nic nie wiemy.

Źródło: www.teatrstudio.pl

Rozwód Figara Elena Langer w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki
w Poznaniu

Premiera 17 II 2017

To opera na wskroś współczesna, wspólne dzieło kompozytorki Eleny Langer oraz librecisty i reżysera Davida Pountneya. Opera nawiązuje do struktury mozartowskiego Wesela Figara, jednak odnosi się do innych realiów, społecznych i politycznych. Na tle rewolucji w nieznanym kraju widzowie poznają wysłannika tajnych służb, który usiłuje doprowadzić do zguby rodzinę Almavivy. Oficer nie zawaha się m.in. użyć szantażu, nęcić hrabiego kuszącą wizją wygranej w kasynie, nie cofnie się on nawet przed snuciem podstępnych intryg. Co ostatecznie wydarzy się w Zamku hrabiego Almavivy? Kto stawi czoła tajnym służbom?

Źródło: www.opera.poznan.pl

 

 


X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt