logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

PIERWSZE KROKI

Strona: 1 | 2

LEKARZU! KASA FISKALNA OBOWIĄZKOWA BEZ ZWŁOKI

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z 16. grudnia 2016 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, opublikowanym w Dzienniku Ustaw 28. grudnia, pod poz. 2177, lekarze i lekarze dentyści, którzy rozpoczynają udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz osób fizycznych muszą zainstalować kasę fiskalną od razu, już z chwilą dokonania pierwszej sprzedaży takiej usługi.

2017-01-18

LEKARZ-PRZEDSIĘBIORCA, CZYLI 11 POMYSŁÓW NA KOSZTY FIRMY

Jesteś lekarzem, prowadzisz albo planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i gubisz się w gąszczu przepisów podatkowych? Nie wszystkie wydatki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu – przedstawiamy  długą listę pomysłów na koszty firmowe.

2015-10-15

9 KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI. KROK 8. STWÓRZ POZYTYWNY WIZERUNEK GABINETU

Niezależnie od rozmachu i precyzji planów marketingowych, z którymi wkracza na rynek nowy gabinet stomatologiczny, są wśród działań z tego zakresu sprawy pilne i pilniejsze.
2015-06-16

9 KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI. KROK 7. STWÓRZ PROFESJONALNĄ RECEPCJĘ

Niezależnie od tego, czy recepcja twojego gabinetu to jedna osoba, czy zespół kilku osób pracujących w systemie zmianowym, jest ona jego WIZYTÓWKĄ
2015-05-05

9 KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK 6.: ZAPROŚ LUDZI DO WSPÓŁPRACY

Kiedy otwierasz własny gabinet, jest wiele do zrobienia zakup sprzętu, projektowanie urządzanie, kwestie prawne i finansowe, zgody i dopuszczenia, marketing i informowanie potencjalnych pacjentów.
2015-04-08

DZIEWIĘĆ KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK 4. - KIM JEST TWÓJ IDEALNY PACJENT I JAK GO SZUKAĆ.

To ważne pytanie zadaje sobie wielu lekarzy stomatologów na początku drogi, ale robią to również ci, którzy prowadzą praktykę od lat. Większa liczba pacjentów często jest kluczem do rozwoju działalności, rentowności przedsięwzięcia czy nowych inwestycji, na które właściciel gabinetu może sobie pozwolić
2015-01-28

DZIEWIĘĆ KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK TRZECI: BUDUJ WŁASNY WIZERUNEK I EKSPERCKOŚĆ

Kiedy już przyjrzałeś się szerzej sytuacji na polskim rynku usług stomatologicznych i dokonałeś analizy zasobów, które posiadasz już dziś, i braków, które chcesz nadrobić w jak najkrótszym czasie, będzie ci łatwiej zaplanować kolejne działania czy podejmować wszelkie decyzje.
2014-12-17

DZIEWIĘĆ KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK DRUGI: DOKONAJ ANALIZY SYTUACJI

Kiedy już wyznaczyłeś sobie cele, warto przyjrzeć się trochę szerzej sytuacji na polskim rynku usług stomatologicznych, sprawdzić trendy i tendencje rozwoju. Przyjrzeć się możliwościom na lokalnym rynku, w mieście i regionie, w którym zamierzasz prowadzić działalność. Przeanalizować dokładnie, co może być szansą, a co zagrożeniem dla planowanego biznesu.
2014-11-13

DZIEWIĘĆ KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK PIERWSZY: OD CZEGO ZACZĄĆ

Jesteś studentem, a może absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego, marzącym o założeniu własnego gabinetu? Codziennie myślisz o tym, jak stworzyć własną firmę i zacząć realizować się w roli nowoczesnego lekarza i przedsiębiorcy?
2014-09-17
Strona: 1 | 2
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt