logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

PIERWSZE KROKI

Strona: 1 | 2

ZANIM OTWORZYSZ GABINET...

Jesteś lekarzem marzącym o założeniu własnego gabinetu? Codziennie myślisz o tym, jak przestać pracować dla kogoś i zacząć realizować się w roli właściciela?
2014-06-10

W CO SIĘ UBRAĆ?

Potocznie mówi się o niej odzież pracownicza, firmowa, zawodowa. Ale są dwa określenia, które w sposób jasny dzielą odzież ze względu na jej funkcje oraz normy i atesty, którymi jest objęta. Chodzi o podział na odzież ochronną oraz odzież roboczą, zgodny z Art. 237 Kodeksu Pracy.
2014-05-16

REJESTRACJA DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ

Działalność lecznicza jest regulowaną działalnością gospodarczą, czego konsekwencją jest istnienie obowiązku wpisu do odpowiedniego rejestru działalności regulowanej. Należy podkreślić, iż podmioty lecznicze - w zależności od formy prawnej jaką posiadają - obowiązane są dokonać uprzednio zgłoszenia do Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
2014-05-06
Strona: 1 | 2
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt