logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

O nas

Witamy w MedSukces

Stworzyliśmy ten serwis dla lekarzy prowadzących własne gabinety i przychodnie, bądź planujących ich otwarcie. Pragniemy by stał się poradnikiem i inspiracją dla lekarzy pracujących nad swoim profesjonalizmem, chcących inwestować w siebie i rozwój swoich praktyk.

Medsukces to wynik kilkuletniej pracy z lekarzami i całą branżą medyczną. Na co dzień jako firma doradczo-szkoleniowa FutureMD Małgorzata Kaczyńska  pracujemy nad tym, by nasi klienci, lekarze i menadżerowie placówek medycznych, rozwijali kompetencje i realizowali swoje cele. Pomagamy lekarzom budować długotrwałe relacje z pacjentami. Pomagamy osobom zarządzającym w efektywnym zarządzaniu tak, by prowadzone przez nich gabinety zwiększały przewagę konkurencyjną na rynku. W naszej pracy pamiętamy, że każde działanie przekłada się na wizerunek i pozycję rynkową lekarzy, gabinetów i klinik, które nam zaufały.


logo_medsukces_2015_640

MedSukces to kwintesencja wszystkich naszych dotychczasowych doświadczeń. Podąża za panującymi trendami, a w wielu przypadkach również wyznacza nowe. Serwis jest patronem najważniejszych wydarzeń w obszarze usług medycznych, z których wnioski mają wpływ na kształtowanie się i rozwój tego sektora w Polsce.

Chcemy, aby serwis był zachętą dla lekarzy do zarządzania swoim gabinetem i personelem w sposób nowoczesny i efektywny. By był zaproszeniem do korzystania z profesjonalnych usług i produktów doradczych. Stanowił rekomendację najnowszych rozwiązań, pomagających budować silną pozycję na rynku.

magosia_640

Małgorzata Kaczyńska

Redaktor Naczelna

 tel.: 503 177 714

e-mail: m.kaczynska [at] medsukces.pl

 
Zapraszam do współpracy

X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt