logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

POSZKODOWANA PACJENTKA NA OTWARCIU XVIII MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGING

Nie milkną echa nieudanego zabiegu wykonanego przez nielegalnego injectora, której ofiara wciąż przechodzi leczenie. Poszkodowana pacjentka opowiedziała swoją historię w trakcie otwarcia XVIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

2018-10-22

POLISH EXPERT SUMMIT MERZ AESTHETICS

10 września 2018 roku w PKIN w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja naukowa pod hasłem „Polish Expert Summit Merz Aesthetics”, organizowana przez Urgo Aesthetics.

2018-09-19

XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 27-30 września 2018 r.

Wielkimi krokami zbliża się XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – najważniejsze i najstarsze wydarzenie dotyczące medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To jedyne tego typu spotkanie, które skupia wybitnych naukowców i praktyków z całego świata w jednym miejscu, stając się unikalną w skali światowej platformą wymiany doświadczeń z obszaru medycyny estetycznej.

2018-09-06

PILNE! Nowelizacja ustawy o odpadach – 24 lipca 2018 r. mija termin złożenia wniosku o wpis do BDO!

W związku z nowelizacją ustawy o odpadach, lekarze i lekarze dentyści prowadzący podmioty wykonujące działalność leczniczą, będący wytwórcami odpadów obowiązanymi do prowadzenia ewidencji odpadów, są zobowiązani do złożenia wniosku
2018-07-23

RODO W PODMIOTACH LECZNICZYCH W 2018

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) zacznie obowiązywać od 25 maja 2018 r. 14 września 2017 r. zostały opublikowane projekty nowej ustawy o ochronie danych osobowych wraz z projektem przepisów wprowadzających, które ustanawiają zmiany w ponad 130 ustawach w tym zmiany w przepisach sektora medycznego.

2017-11-20

Za nami XVII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – padł kolejny rekord!

Nowe aspekty najpopularniejszych zabiegów, innowacyjne technologie i produkty, światowe marki i najlepsi specjaliści – za nami kolejna odsłona jednego z największych w tej części Europy wydarzeń poświęconych medycynie estetycznej. Program XVII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging to szeroki przegląd najważniejszych w branży trendów i nowe spojrzenie na dobrze znane zagadnienia.
2017-10-30

Rozpoczęło się międzynarodowe wydarzenie dla branży medycznej – V Targi WIHE Hospital 2017

Właśnie ruszyły V Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital, wspierające dialog pomiędzy światem nauki i biznesu.  Przez trzy dni w Warszawskim Centrum EXPO XXI wystawcy będą prezentować swoją ofertę oraz nowości rynkowe w najważniejszych sektorach tematycznych. Na zwiedzających czekają ponadto cenne merytorycznie sympozja naukowe, konferencje i seminaria, podczas których można otrzymać punkty edukacyjne. Targi WIHE Hospital potrwają do soboty, 21 października.  Organizatorem wydarzenia jest  spółka Lentewenc należąca do Grupy ITE – wiodącego organizatora międzynarodowych targów i konferencji na świecie. Patronat Honorowy nad targami objął Jego Magnificencja prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

2017-10-19

Od lipca 2018 roku papierowe zwolnienia lekarskie zastąpią elektroniczne.

Za niecały rok elektroniczne zwolnienia lekarskie wyprą papierowe druki. Elektroniczne zwolnienia to wygodne rozwiązanie, które usprawnia pracę lekarzy i przedsiębiorców oraz ułatwia życie pracownikom – podkreślają eksperci ZUS. Każdy pracodawca, który ma profil na Platformie Usług Elektronicznych, otrzymuje natychmiast wiadomość o wystawieniu jego pracownikowi e-ZLA i dane dotyczące samego zwolnienia. Przez PUE pracodawca może też wysłać wniosek o kontrolę zwolnienia.
2017-10-02

NITHYA – rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić

Kolagen to materiał, z którego powstaje młodość. Jest niezbędnym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej i jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Po 25 roku życia nasz organizm traci zdolność do jego naturalnej produkcji, dlatego skóra przestaje być młodzieńczo jędrna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Na szczęście jest sposób na to, aby jednocześnie odmłodzić skórę jak i stymulować ją do ponownej produkcji kolagenu i to zarówno w obrębie twarzy jak i innych części ciała.

2017-09-27

Chcesz być liderem zespołu? Nie bój się popełniać błędów!

Rozmowa z Chrisem Cebollero – coachem, mentorem, rzecznikiem prasowym branży medycznej – pogotowia ratunkowego, autorem publikacji o przywództwie. Chris jest członkiem zespołu Johna Maxwella (międzynarodowego eksperta w dziedzinie przywództwa), wspiera organizacje w pokonywaniu codziennych wyzwań w stawaniu się liderem rynkowym, a poniższy wywiad pochodzi z wydanej właśnie książki „Everest lidera” Anny Sarnackiej-Smith.
2017-07-21
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt