logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

LIFESTYLE

Strona: 1 | 2 | 3

PERŁA DLA URSZULI DUDZIAK

14 października Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych już po raz jedenasty ogłosiło wyniki konkursu na najlepsze produkty stosowane w dermatologii estetycznej. W głosowaniu udział wzięli lekarze, którzy  korzystają z tych produktów w swojej codziennej praktyce.
2015-10-27

WIA EXPO – WŁOSKA SZTUKA WSPÓŁCZESNA W WARSZAWIE


Jeszcze przez tydzień w Warszawie można wybrać się na WIA Expo, wystawę współczesnej sztuki włoskiej.
2015-07-01

ŚWIATOWY PRZEWODNIK KULINARNY GAULT&MILLAU JUŻ W LISTOPADZIE W POLSCE

Byliśmy w najbardziej ekskluzywnych hotelach i w karczmach zupełnie odciętych od świata, o których istnieniu wie niewielu. Z kilkuset restauracji z całej Polski wybraliśmy te wyjątkowe i właśnie je opisujemy w przewodniku Gault&Millau Polska. Próbujemy, smakujemy, testujemy, by polecić wyłącznie te, które naprawdę warto odwiedzić.
2014-11-20

WIELKA SZTUKA NA CZTERECH KOŁACH

Marka BMW przygotowała niezwykłe wydarzenie dla miłośników sztuki współczesnej oraz entuzjastów motoryzacji. Od 23 września do 19 października 2014 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie po raz pierwszy w Polsce można oglądać sześć „mobilnych dzieł sztuki” ze słynnej kolekcji BMW Art Car.
2014-09-29

W WARSZAWIE WYSTAWA PRAC NAJLEPSZYCH GRAFIKÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

W warszawskim Muzeum Plakatu można oglądać 349 najlepszych prac z tegorocznego Międzynarodowego Biennale Plakatu. To najstarsza, a zarazem najbardziej prestiżowa impreza poświęcona tej formie graficznej. Do tej edycji konkursu zgłoszono ponad 3,8 tys. prac zaprojektowanych przez 1600 grafików z 60 krajów. Złotym medal otrzymał Wiesław Rosocha za plakat pt. „Rosocha. Inne obszary, inne formaty”.
2014-08-14

ZEGAREK DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ WYKORZYSTAĆ PEŁNIĘ LATA

Niezawodny w każdych warunkach atmosferycznych zegarek to nieoceniony gadżet na co dzień, ale w szczególności na wakacyjnych wyjazdach, kiedy zwiększa się nasza aktywność - często ściśle związana z upragnionym przez cały rok kontaktem z piaskiem i wodą. Z myślą o tym ostatnim czynniku i wszelkich sportach wodnych, powstała seria zegarków damskich, które przejdą próbę najbardziej ekstremalnych wyzwań.
2014-07-31

GOLF, CZYLI ŻYCIE Z ROZMACHEM

Lato to pora roku, kiedy każdy z nas często poszukuje aktywności sportowej. Jedni preferują zacisze siłowni czy fitness clubu, inni zaś wybierają dyscypliny uprawiane na świeżym powietrzu. Do tych ostatnich aktywności należy m.in. golf, sport nietuzinkowy, cieszący się coraz większą popularnością wśród Polaków.
2014-07-24

SZTUKA NA WYSPACH

Częste, szybkie i niedrogie loty do Londynu sprawiają, że miasto aż prosi się o odwiedziny choćby na weekend. Niezależnie od tego, który termin wybierzemy – za każdym razem spotkamy się z bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych, koncertów i ważnych wystaw. Wybrane wakacyjne propozycje tych ostatnich mają rozpiętość od designu, przez modę, fotografię i sztuki plastyczne.
2014-07-15

CZY LEKARZE TEŻ POKOCHAJĄ SARDYNIĘ? SARDYNIA WYSPA SKARBÓW

Jest zarazem wizytówką, manifestem i symbolem. Ucieleśnieniem idei marki, firmy bądź przedsięwzięcia. Logo – zwłaszcza dziś, w czasach dominacji języka obrazkowego – jest szczególnie ważnym elementem wizerunku każdej marki, także medycznej. Zaprojektowane profesjonalnie komunikuje się z otoczeniem firmy na wielu płaszczyznach, m.in. językiem kolorów, któremu poświęcę tutaj najwięcej miejsca.
2014-06-26

NIEZBĘDNIK PODRÓŻNICZY DLA LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW

Przed wyjazdem za granicę, prywatnym lub służbowym, warto mieć odpowiednie ubezpieczenie. Doctor’s Travel Card jest ubezpieczeniem adresowanym do lekarzy i lekarzy dentystów.
2014-06-12
Strona: 1 | 2 | 3
X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt