logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

LAUREACI PLABISCYTU PERŁY DERMATOLOGII

LAUREACI PLABISCYTU PERŁY DERMATOLOGII
Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych już po raz jedenasty ma zaszczyt przedstawić Państwu wyniki głosowania lekarzy na produkty stosowane w tej dziedzinie medycyny.

Perła Dermatologii Estetycznej stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, którzy kupują dermokosmetyki z logiem Pereł w aptece z poczuciem dobrego wyboru, jak i dla wszystkich lekarzy, również dla tych, którzy zaczynając swoją przygodę z estetyką lekarską mogą skorzystać z doświadczeń swoich kolegów, wybierając sprawdzone i przetestowane produkty. Jest to jedyny w Polsce i najprawdopodobniej na świecie konkurs, w którym wszyscy lekarze stają się jurorami.

W tegorocznej edycji zostało nominowanych 36 produktów w trzynastu kategoriach. Nominacje wraz z kuponami do głosowania zostały ogłoszone na łamach bezpłatnego magazynu wydawanego przez Stowarzyszenie – Derma News oraz na stronie internetowej naszej organizacji. Do biura Stowarzyszenia wpłynęło 1647 ważnych głosów lekarzy. Produkty, które zdobyły największą liczbę głosów lekarzy w danej kategorii, otrzymały miano Pereł Dermatologii Estetycznej 2015.

W tej edycji konkursu lekarze postanowili przyznać nagrodę specjalną dla Pani Urszuli Dudziak, za wyjątkową postawę, radość i pasję życia, która na każdym kroku ududowadnia, że piękno i młodość to stan umysłu.

pery_20151_640

pery_20152_640

X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt