logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

LAUREACI KONKURSU SUPERMEDICUS

LAUREACI KONKURSU SUPERMEDICUS

24 października podczas Wielkiej Gali rozdano nagrody w konkursie SUPERMEDICUS.

Najlepsze placówki, firmy i specjaliści z branży medycznej odebrali statuetki SUPERMEDICUS.

W gronie zwycięzców plebiscytu m.in. są: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie – dyrektor dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek kategoria – Manager, dr nauk medycznych Anna Piątek Kategoria: Działalność edukacyjna
i naukowo badawcza, dypl. pielęgniarka Hanna Paszko za całokształt pracy zawodowej, prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek Kategoria: Osobowość Lekarska Roku oraz Fundacja "WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY".

Lista laureatów konkursu SUPERMEDICUS dostępna jest na stronie http://www.supermedicus.pl/o-konkursie/historia/aktualnosci/43-wyloniono-laureatow-ii-edycji-konkursu.

II edycję konkursu SUPERMEDICUS honorowym patronatem objęli: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Federacja Polskich Towarzystw Medycznych, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

- Wielka Gala, jak co roku, była świętem przedsiębiorczości – mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu SUPERMEDICUS, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu. – Nagrodziliśmy najlepsze firmy, placówki i specjalistów, których osiągnięciami, poziomem usług i produktów, możemy szczycić się nie tylko w kraju, ale również za granicą. Gala, była również doskonałym miejsce na wymianę doświadczeń i promocję działalności, a także pomoc innym. Jak co roku odbyła się loteria, z której dochód przeznaczymy na cele charytatywne.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.supermedicus.pl

gala_wiktorii_2015_6_640

gala_wiktorii_2015_7_640


X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt