logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

KIERUNEK: EGZOTYKA!

KIERUNEK: EGZOTYKA!

Kierunek Egzotyka!

Za oknem zmiana aury i niektórzy dawno zapomnieli już o lecie. Na pewno są jednak osoby, które nie wykorzystały jeszcze całego urlopu i z dreszczem emocji wizualizują sobie najbliższy urlopowy kierunek. Mają oczywistą przewagę nad tymi, którzy w karcie urlopowej mają 3 dni i powtarzają mantrę „byle do świąt”.

Gdy w Polsce słota i plucha, tropikalne plaże oferują nam bogactwo natury, słoneczne kąpiele i rajskie widoki. To tu większość „szczęściarzy” udaje się w okresie jesienno-zimowym, aby smakować lata po raz drugi w roku.  Oczywiście można odpoczywać w kraju, czemu nie. Posprzątać mieszkanie, dokonać archiwizacji zdjęć, przeczytać książkę
i przesłuchać stertę płyt, czy wreszcie odnowić od dawna zaniedbane kontakty z rodziną i wybrać się w Polskę po tak zwanych „kosztach”. Ale czy to jest to, o czym marzysz?

Egzotyczne wakacje uderzą w ciebie z podwójną siłą! Fascynujące, tropikalne i przede wszystkim nieznane. Wywołują w nas lęk, ale to naturalny odruch naszego mózgu, który w pierwszym momencie włącza szereg mechanizmów obronnych. Co z tym zrobić? Zmierzyć się z tym demonem i skupić uwagę na celu naszej podróży i realizacji marzenia. Pomyśl, co będzie przeżywał ten sam mózg, gdy już znajdzie się na tropikalnej wyspie? Z doświadczenia wiem, że wówczas włączy szereg mechanizmów, które będą się wzbraniały przed powrotem do domu. Poziom endorfiny
i innych hormonów szczęścia zawróci ci w głowie, dokona czegoś niesamowitego w twojej psychice i da ci przewagę nad demonem strachu. Od teraz będziesz pragnął tylko takich wrażeń i skupisz swoje wysiłki, aby to dostać.

Jak pokonać demona?

Odpowiedz sobie na pytania gdzie, kiedy i na jak długo chcesz pojechać. Oddaj organizację wyjazdu doświadczonym osobom, dla których podróże to pasja, którzy demona pokonali wiele lat temu i teraz pomagają innym postawić pierwszy, drugi i kolejny krok w kierunku szerszego horyzontu na świat.

Egzotyka górą! 

Każdy z nas ma swój własny sposób na odpoczynek. Ale czy życie nie powinno dawać czegoś więcej jak tylko poczucie bezpieczeństwa? Świat oferuje przecież tyle piękna. Wiele osób jednak nie ma odwagi  by opuścić  swoją strefę komfortu i trzyma się przetartej drogi. Tymczasem dróg mamy nieskończenie wiele i to z pewnością bardziej ekscytujących niż droga nad polskie morze.

Egzotyczne kraje takie jak Indonezja, Indie, Tajlandia, Kambodża, Meksyk czy Jamajka są gwarancją wspaniałej przygody oraz wymarzonego relaksu. Niebywałą atrakcją jest poznawanie tak odmiennych od nas kultur. Różnimy się pod względem obyczajów, strojów, kulinariów i religii. Ta odmienność jest tak fascynująca i pochłaniająca zmysły, że intensywność przeżywania takich podróży jest wielokrotnie większa. Bogactwo natury, obcowanie z odmiennością ludzi tam mieszkających, jak również możliwości uprawiania ekscytujących sportów, takich jak nurkowanie, snorkeling, rafting, żeglowanie, czy joga i medytacja, urozmaica te wyprawy i sprawia, że wypoczywamy aktywnie.

Odwagi! Zmierz się ze swoim demonem i już dziś zacznij planować swoją wyprawę.

Joanna Gorczyca  Pasrija, Asia Dream Trips 

www.asiadreamtrips.com


 bw08_640

bw11_640_01

hs02_640

 

 

 


X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt