logo
HOME ZARZĄDZANIE & MARKETING PRAWO & FINANSE BLIŻEJ PACJENTA PIERWSZE KROKI KALENDARIUM LIFESTYLE TECHNOLOGIE

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

9 KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK 6.: ZAPROŚ LUDZI DO WSPÓŁPRACY

9 KROKÓW DO WŁASNEJ PRAKTYKI I GABINETU. KROK 6.: ZAPROŚ LUDZI DO WSPÓŁPRACY
Kiedy otwierasz własny gabinet, jest wiele do zrobienia zakup sprzętu, projektowanie urządzanie, kwestie prawne i finansowe, zgody i dopuszczenia, marketing i informowanie potencjalnych pacjentów.

Nawet jeśli na początku drogi próbujesz udźwignąć to sam, przychodzi taki moment, kiedy zasadne jest pytanie – czy aby na pewno ma to sens? Czy robienie wszystkiego samemu jest najlepszym i najtańszym rozwiązaniem?

Budowanie biznesu to również umiejętność dzielenia obowiązków, zlecania kwestii, na których się nie znamy, specjalistom w tym zakresie. Budowanie zespołu to nie tylko zatrudnianie osób (innych lekarzy, asystentek, pracowników recepcji), to również wybór osób, z którymi chcemy współpracować, choćby tylko w niewielkim wymiarze i przy pojedynczych projektach.

Kiedy jesteś sam w swojej firmie, musisz wiedzieć, co możesz przekazać komuś spoza firmy, czym zająć się osobiście, a co powierzyć osobie, którą zatrudnisz.

Otaczanie się ludźmi najlepszymi, jakich możesz znaleźć, i pozwolenie im, by robili to, na czym się znają, to prawdziwy sekret sukcesu.

Czytaj cały artykuł na Stomatologianews.pl

X
Nasz newsletter to cotygodniowa porcja inspiracji i rozwiązań dla Twojego gabinetu/przychodni. Zostaw nam swój adres e-mail, a my przekażemy Ci niezbędne i ciekawe informacje dla Twojego biznesu
podaj adres email:

© 2015 MedSukces

O nas   Kontakt